• 08:00 - 20:00 (Pzt-Cmt) 10:30 - 18:00 (Pazar)
  • Nenehatun Mahallesi Fatih Caddesi No : 273 A/1
  • Yol Tarifi Al

İZOAL 17 LT Kauçuk ve Elyaf Katkılı Likit Membran

İZOAL 17 LT Kauçuk ve Elyaf Katkılı Likit Membran

Bu metin, İZOAL 17 LT Kauçuk ve Elyaf Katkılı Likit Membran adlı bir sıvı membranın tanımını ve özelliklerini anlatmaktadır. Bu ürün, su ve rutubete karşı dayanıklı ve elastik bir tabaka oluşturarak yüzeye güçlü bir şekilde yapışır ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Uygulama alanına bağlı olarak farklı kaplama alanlarına sahiptir ve kuruma süresi hava koşullarına göre 1-2 gün sürebilir.

 

Kullanım Alanları

Bütün yatay ve düşey yüzeylerde, temel, mahzen ve bodrum duvarlarının dışarı izolasyonunda, banyo, mutfak, tuvalet gibi kapalı ıslak hacimlerde, sızıntı sularının izolasyonunda kullanılır. Geniş çatlaklı yüzeylerde veya daha yüksek basınçlı suya dayanması gereken izolasyon uygulamalarında, yalıtım filesi, tecrit bezi, vb donatıyla birlikte kullanılır.

Su kanalları ve gizli derelerde, istinat ve perde duvarlarında, temel bodrumlarda, galeri ve temel kazıklarında, perde duvarlar, temeller, köprüler, mutfak, balkon, teras, banyo, wc, yüzme ve süs havuzları gibi ıslak hacimli mekanlarda kaplamanın altında kullanılır.

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram