• 08:00 - 20:00 (Pzt-Cmt) 10:30 - 18:00 (Pazar)
  • Nenehatun Mahallesi Fatih Caddesi No : 273 A/1
  • Yol Tarifi Al

İZOAL 17 LT Kauçuk ve Elyaf Katkılı Plus Likit Membran

İZOAL 17 LT Kauçuk ve Elyaf Katkılı Plus Likit Membran

Plus Sıvı Membran

Bitüm-Kauçuk esaslı, tek bileşenli, elastikiyel ve çekme mukavemeli elyaf ve diğer katkılarla güçlendirilmiş bitüm esaslı, elastik ve çabuk kuruyan likit membrandır. Bünyesinde suyun buharlaşmasından sonra, sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak, suya ve rutubete karşı dayanıklı ve elastik bir tabaka oluşturur. Normal likit membrana nazaran ince bir şekilde iki kat kat uygulandığında üzerinde yürünebilmektedir. Güneş ışınlarına karşı UV dayanımı sağlamaktadır.

Tek kat, uygulama şekline ve zemine bağlı olarak uygulanabilecek alan;
17 LT: Net 15 KG ile 25-35 m2 alana

Kuruma, uygulama ve hava koşullarına göre 5-6 saat sürebilmektedir.

Kullanım Alanları

Bütün yatay ve düşey yüzeylerde, temel, mahzen ve bodrum duvarlarının dışarı izolasyonunda, banyo, mutfak, tuvalet gibi kapalı ıslak hacimlerde, sızıntı sularının izolasyonunda kullanılır. Geniş çatlaklı yüzeylerde veya daha yüksek basınçlı suya dayanması gereken izolasyon uygulamalarında, yalıtım filesi, tecrit bezi, vb donatıyla birlikte kullanılır.

Su kanalları ve gizli derelerde, istinat ve perde duvarlarında, temel bodrumlarda, galeri ve temel kazıklarında, perde duvarlar, temeller, köprüler, mutfak, balkon, teras, banyo, wc, yüzme ve süs havuzları gibi ıslak hacimli mekanlarda kaplamanın altında kullanılır.

 

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram