• 08:00 - 20:00 (Pzt-Cmt) 10:30 - 18:00 (Pazar)
  • Nenehatun Mahallesi Fatih Caddesi No : 273 A/1
  • Yol Tarifi Al

ZER 14 KG Kauçuklu ve Elyaf Katkılı Sıvı Zift

ZER 14 KG Kauçuklu ve Elyaf Katkılı Sıvı Zift

 

ZER, su ve rutubete karşı yalıtım sağlayan bir sıvı zift ürünüdür. Oto ziftleme, metal koruma ve su izolasyonunda kullanılabilir. Yerli üretim ve ISO 9001 belgeli tesislerde üretilmiştir.

 

Kullanım Alanları

Temellerde, temel kazıklarında, istinat ve perde duvarlarında, zemin nemi ve sızıntı sularına karşı, betonarme teras çatılarda, balkonlarda ve gizli derelerde yağış sularına karşı, galeri, drenaj, atıksı, kanal ve kollektörlerinin yalıtımında, açık kullanma suyu depoları, havuzların suya ve rutubete karşı izolasyonunda, metal yüzeylerin (döküm, saç, vs.) korozyona karşı korunmasında daldırma, sürme ve püskürtme yolu ile kullanılabilir. Ayrıca metal yüzeylerde bitümlü membran uygulamalarında astar olarak kullanılır.

 

 

Uygulama

Uygulama yapılacak yerin sadece su ile temas eden tarafına uygulanır. Hazır bir malzemedir. Isıtma ve inceltme gerekmez. Fırça, rulo veya tabanca ile uygulanabilir. Metal olmayan yüzeylerde tozdan arındırmak ve uygulamanın ömrünü uzatmak için astar olarak ZER kullanılır.

Yaklaşık 1 saat gibi kısa sürede kurumasına karşın bir kaç kat uygulama yapılacak hallerde, katlar arasında birer gün beklenmesi tavsiye edilir. Daha yüksek basınçlara dayanması isteniyorsa, cam tülü, keçe, tecrit bezi gibi taşıyıcılarla takviye edilmelidir. Sürekli olarak açık hava koşullarına maruz kalan ve üzerinde gezilmeyen çatılarda malzeme sürüldükten sonra ZER sürülerek güneşten koruma ve estetik bir görünüm sağlanır.

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram